2019’da 4 Tane Batman’li Film Gelecek

Bütün DC evrenin merkezinde bir karakter olan Batman için stüdyonun planları büyük. İlk olarak Batman V Superman’de izlediğimiz Ben Affleck’in Batman’ini daha çok göreceğimiz anlamına geliyor. Suicide Squad’da da kısa bir süre ve jenerik sonrası sahnesinde izlemiştik. Bu söylentilerin kaynağı ise Reddit‘ten geliyor. 2019 yılında Warner Bros’un Batman’in 80. Yıl dönümünde 4 filmde kullanmak istiyor. Ben Affleck buna ne der şuan için bilemiyoruz. Reddit’te yazanlar ise şöyle.

2019’da Batman’le ilgili 4 film yapılacak, Gotham City Sirens, Nightwing, Batgirl  ve The Batman. Stüdyo Batman’in 80. yılını kutlamak için bunu yapıyor.

The Batman’de Deathstroke olacak fakat ana kötü olarak değil. Matt Reeves, Bat ailesini ve Batman kötülerinin olacağı daha büyük bir film yapmak istiyor.

Bunlara ek olarak 2 Batman animasyon filmi 2019 için planlanıyor. Biri ‘The Long Halloween’ uyarlaması olacak.

Grant Wilson, Nightwing solo filminin ana kötüsü olabilir. Roland Desmond, Blüdhaven’daki bütün mafya patronlarını ortadan kaldırmak için kiraladı.

Suicide Squad 2 ya da Dark Universe, Aquaman’den önce çıkacak.

Mel Gibson, Suicide Squad yönetmek için artık adaylardan değil. Jaume Collet-Serra ve Ruben Fleischer şu an için en iyi adaylardan. Senaryo, Ayer’e verilen bir hikaye taslağı ile yazılmış.Killer Frost, Harley Quinn’in yerini alarak yeni kadın lider olacak.

The Dark Universe senaryosu üzerinde son rötuşlar yapılıyor. Guillermo Del Toro’nun eski tretmanıyla kullanıldı ve evreni bağlamak için yeniden yazıldı. Liman(Filmin Yönetmen), hazır olursa, çekimler bu yaz başlayabilir.

2020’dede 4 film planlandı. Warner Bros, 2 düşük bütçeli ve 2 büyük bütçeli film yapmak istiyor.,

Jonathan Levine, The Flash’ı yönetmek için görüşmelerde bulunuyor. Film muhtemelen 2020 yılında izleyiciyle buluşacak.

Matthew Vaughn, eğer yönetmelik görevini üstlerinirse büyük ihtimalle Man of Steel’in devamını yazacak.

Gördüğünüz gibi uzun süreli ve güzel filmler ortaya çıkacak gibi duruyor fakat bunlar hiçbiri için resmi bir açıklama yok. Sadece söylenti ve sızıntı olduğu konuşuluyor. Batman’in bulanacağı söylenen filmler Batman’le yakıdan bağlantılı olduğu için gözükmesini kimse yadırgamaz. Tabi, Warner Bros sinema evreninde başarısı tartışılırken nasıl bir yılda 4 film çıkaracağı da meçhul. Sizde konuyla ilgili düşüncelerinizi bizimle aşağıdaki yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: