Adı Suicide Squad 2 İle Anılan Jaume Collet-Serra Jungle Cruise’u Yönetecek

Gelen haberlerde Jaume Collet-Serra‘nın Suicide Squad 2 için Warner Bros’un en iyi adaylarından olduğu konuşuluyordu fakat kararını verdi. Suicide Squad yerine Dwayne Johnson’ın başrolünde bulunacağı yeni Disney filmi Jungle Cruise’un yönetmenliğinde bulunacak. The Jungle Cruise bir çizgi roman filmi olmasa da onun kadar büyük bir film olacak.

Deadline‘nın yaptığı habere göre Jaume Collet-Serra şu an Hollywood’ın yıldızlarından Dwayne Johnson’ın ile birlikte Indiana Jones benzeri aksiyon-macera franchise’ı başlatma fırsatını değerlendirdi. Gore Verbinski, Johnny Depp ile birlilkte Karayıp Korsanlarını franchise’nı başlatması gibi. Çekimlerin önümüzdeki yıl bahar ayında başlaması planlanıyor.

Suicide Squad 2’ye gelecek olursak hala yönetmen arayışları içinde. Henüz resmi bir tarih yayınlamasalarda geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Comic Con’da resmi olarak duyurulmuştu. Buda önümüzdeki 3 4 yıl içinde filmin çıkacağı anlamına geliyor. İlk filmi yöneten David Ayer her ne kadar Gotham City Sirens’i yönetecek olsa da duyurulan resmi filmler arasında Gotham City Sirens’i göremedik.

Sizce Suicide Squad 2’nin yönetmeni kim olmalı?

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: