American Gods 2. Sezon Ne Zaman

Yazıyı okumaya başlamadan önce uyaralım, yazı American Gods ilk sezonundan spoilerlar içermektedir.

Starz’ın fantastik dizisi Amerikan Tanrıları’nın gecikmiş ikinci sezonu için sonunda gösterim tarihi yayımlandı. American Gods 2. Sezon 10 Mart 2019‘da gösterime girecek.

Neil Gaiman’ın aynı isimdeki fantastik romanı üzerine kurulu seri, Nisan 2017’de giriş yaptı. Hikaye Çarşamba adında bir adam için koruma ve şoför olarak görev yapmak üzere tutulan eski bir mahkum Shadow Moon’u (Ricky Whittle) üzerinden anlatılıyor.

Şov, sezon 2 teaser’ını Ekim ayında New York Comic Con’da yaptı. Yeni bölümler muhtemelen gösterinin kaldığı yerden devam edecek, çünkü Shadow sonunda karşılaştığı garip insanların gerçekten modern kültürün yanında ortaya çıkan yeni tanrılara karşı epik bir çatışmaya hazırlanan eski tanrılar olduğunu fark ediyor.

Seri iyi karşılandı ve hızlı bir şekilde ikinci sezon yenilemesini kazanırken, üretim bir süre sonra düştü. Michael Green ve Bryan Fuller bütçe konularını bıraktılar ve yerine gösterinin yapımcılarından Jesse Alexander geldi. Ancak Fuller ve Green’in ayrılışıyla gösteri ayrıca Gillian Anderson ve Kristin Chenoweth yıldızlarını kaybetti. Alexander’a daha sonra yoğun gecikmelerden dolayı kapı gösterildi . Bu yeni sezonun nasıl sonuçlanacağı, tüm üretim sorunları göz önüne alındığında görülmesi gereken kalıntılardır, ancak kısa bir süre sonra bunu keşfedeceğiz.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: