Ant-Man 3 2022’de Vizyona Girecek

Peyton Reed’in Ant-Man franchise’ı, Marvel Sinematik Evreninin geri kalanından çok daha küçük bir köşesinde faaliyet gösteriyor; Scott Lang, tüm evreni kurtarmaktan çok arkadaşlarını ve ailesini koruyor. Bununla birlikte, Avengers: Endgame’in planını harekete geçiren ve zaman soygunu fikrini ortaya atan kişiydi, bu nedenle gelecekte ortak mitolojinin daha ayrılmaz bir parçası haline gelme şansı var.

Daha kapsamlı hikayeler ve nispeten küçük bahislerin bir sonucu olarak, Ant-Man’in şimdiye kadarki solo gezileri kardeşleri ile aynı türden gişe rekorları kırmadı; ilk ikisi en düşük hasılat yapan solo yapimlardi. Birinci Aşamanın sona ermesinin ardından piyasaya sürülen MCU’da, ancak dünya çapında 1,1 milyar doların üzerinde bir toplam taşıma, neredeyse hayal kırıklığı değil.

Ant-Man 3’ün önümüzdeki yaz çekime başlayacağı söylendi ve Reed kısa süre önce projenin durumu hakkında çok küçük bir güncelleme yaptı, ancak yeni bir rapor üçüncü taksitin 2022’de gelebileceğini iddia ediyor. Bu çok hızlı gibi görünüyor. Etkili bir gişe rekorları kıran bir film için geri dönüş, özellikle de Marvel’ın 2023’te dört çıkış tarihi açıkken Karınca Adam 3 2022’de vizyona girecek.

2022’de kalan tek boş zaman, Ant-Man 3’e önerilen başlangıç ​​tarihinden itibaren on sekiz aydan daha kısa bir süre vererek ön prodüksiyon, döküm, çekim, kurgu ve post prodüksiyonu ve işlerin büyük şemasında bitmesini sağlayacak. Baştan sona bu tür bir filmin tamamlanması için bir buçuk yıl, özellikle de COVID-19 sonrası bir işe dönüşü çevreleyen büyük kısıtlamaların yarattığı büyük etkileri göz önünde bulundurduğunuzda, gerçekten çok fazla zaman değil ortam herhangi bir büyük çekimde olacaktır.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: