Avengers: Infinity War Fragmanında Neler Gösterildi?

D23 gerçekleşti ve büyük merakla beklenen Avengers: Infinity War’ın paneli gerçekleştirildi. Kevin Feige, Robert Downey Jr., Josh Brolin, Tom Holland, Benedict Cumberbatch, Chadwick Boseman, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Pom Klementieff, Karen Gillan, Dave Bautista, Don Cheadle, Sebastian Stan, Anthony Mackie ve filmin yönetmenlerinden Joe Russo panele katıldı. SDCC’de daha fazlasını bekliyoruz tabi ki. Bir kaç tanıtım dışında gerçekleşen bir önemli olay ise panele katılan izleyicilere özel bir fragman gösterildi. Henüz internette yayınlamadıkları bu fragmandan öğrendiğimiz detaylara gelin bir göz atalım.

Thor: Ragnarok ve diğer filmlerle ilgili spoiler içeriyor.

Fragman galaksinin koruyucularının ürpertici bir yerde gemiyle gitmesiyle başlıyor. Bu sırada gemilerine biri çarpıyor. Bu gladyatör zırhı giye Thor(Buradan Thor Ragnarok’un sonunun direk olaran Avengers: Infinity War ile bağlandığını söyleyebiliriz). Mantis, Thor’u uyandırıyor ve Thor “Sizde kimsiniz?” diyor. Fragmanda dikkat çeken detaylar ise şöyle;

  • Peter Parker,  Spider-Man: Homecoming’in sonunda gördüğümüz yeni kostümünü giyiyor.
  • Kaptan Amerikanın sakalı var. Black Widow’u sarışın halde görüyoruz.
  • Black Panther’i Wakanda ordusuyla beraber görüyoruz. İçlerinde Bucky’de var!
  • Hulkbuster zırhı var!
  • Gamora ve Thanos yüzleşiyor.

Yeni Ironman zırhı da göze çarpan detaylar arasında. Şuan ki durum Kasım ayına kadar bir fragman göremeyeceğiz fakat SDCC’de bir sürpriz yapıp fragmanı yayınlayabilirler.

via[io9]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: