Avengers: Infinity War Hakkında Bildiklerimiz

Marvel sinematik evreninin 3. aşaması şimdiye kadar büyük bir başarı elde etti. Marvel’in 2016’da çıkardığı Kaptan Amerika: İç Savaş ve Doktor Strange filmleri gişede iyi hasılat elde eti ve hayranlar ve eleştirmenler tarafından övgüyle bahsedildi. Şuan tüm gözler Avengers: İnfinity War’a çevrildi. Film hakkında çok fazla bilgimiz yok ama yavaş yavaş cast şekilleniyor.

Filmin Ocakta çekimlerinin başlayacağını biliyoruz. Prodüksiyon, kadın ve erkek figüranlar arıyor. Bunun için Atlanta/Georgia Pinewood Stüdyolarında oyunculuk seçmeleri olacak. Diğer önemli konulardan biride Solo filmi çıkmadan önce Kaptan Marvel’i ilk kez bu filmde göreceğiz. Marvel, Comic Con’da Kaptan Marvel’i Oscar kazanan Brie Larson’ın canlandıracağını duyurmuştu.

Marvel bu noktaya kadar Avengers: İnfinity War konusunda ser verip sır vermedi. Onaylanmış oyuncular dışında pek bir şey bilmiyoruz. Doktor Strange’in gözükeceğini biliyoruz ve Vin Diesel, Guardians of the Galaxy’de filmde olacağı haberini vermişti fakat daha onaylanan bir şey yok. Buna göre Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista ve hatta Karen Gillan’da Nebula olarak, Vin Diesel ve Bradley Cooper, Groot ve Rocket seslendirmeleriyle filmde olacak. Bir başka süpriz ise Doktor Strange filminde Wong karakteriyle izlediğimiz Benedict Wong’unda filmde olabileceği. Benedict Cumberbatch tekrar bu karakteri canlandıracak ise Wong’un olması bize gayet mantıklı geliyor.

Kesinleşen oyuncular ise şöyle, Josh Brolin (Thanos), Chris Hemsworth (Thor), Sebastian Stan (Bucky/Winter Soldier), Scarlett Johansson (Natasha Romanoff/Black Widow), Jeremy Renner (Clint Barton/Hawkeye), Chris Evans (Captain America/Steve Rogers), Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff/Scarlet Witch), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Paul Rudd (Scott Lang/Ant-Man), Paul Bettany (Vision), Chadwick Boseman (T’Challa/Black Panther), Mark Ruffalo (Bruce Banner/Hulk) and Robert Downey Jr. (Tony Stark/Iron Man). Kaptan Amerika’da ilk kez izlediğimiz ve bu yaz solo filmi çıkacak olan Tom Holland’ın SpiderMan’i filmde olup olmayacağı şuan belirsiz. Belki onu Avengers 4 için saklarlar ya da hiç Thanos’a karşı savaşmaz ama şuan bu konu hakkında pek bir bilgimiz yok.

Kaptan Amerika: İç Savaş yönetmenleri Joe ve Anthony Russo kardeşlerin önümüzdeki iki Avengers filmini de yöneteceklerini biliyoruz. Avengers: Infinity War Part 1, 4 Mayıs 2018’de Avengers: Infinity War Part 2 ise 3 Mayıs 2019’da vizyona girmesi planlanıyor.

captain america avengers iron man thor the avengers

Kaynak: http://movieweb.com/avengers-infinity-war-cast-confirmed-brie-larson/

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: