Belalı Tanık 2 Kadrosuna Frank Grillo Katıldı

Hitman’s Wife’s Bodyguard adlı Belalı Tanık 2, yavaş yavaş oyuncu kadrosunu şekillendiriyor. Kaptan Amerika’daki Brock Rumlow rolüyle tanınan Frank Grillo, geri dönen oyuncular Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson ve Salma Hayek!ten oluşuyor. Devam filminin çekimlerine yakında başlaması bekleniyor, bu da yakın gelecekte yeni oyuncuları duymamız anlamına geliyor.

Yeni bir rapora göre, Frank Grillo devam filminde yer almak için bir anlaşma imzaladı ve onu geri dönen karakterlerin müttefiki olarak görecek. Belalı Tanık 2’nin, eski düşmanı Darius Kincaid (Samuel L. Jackson) ve karısı Sonia (Salma Hayek) tarafından Amalfi Sahili’nde bir göreve katılması için görevlendirilen Michael Bryce’ı (Ryan Reynolds) takip ettiği söylenir. Grillo, Avrupa’da siber saldırıyı önlemek için yardımına ihtiyacı olan bir Interpol ajanı olacak. Bununla birlikte, görünüşe göre hala bir kötülüğe ihtiyacımız var. Oscar ödüllü Gary Oldman, ilk filmde ana düşman olarak rol aldı.

 
Bu, Frank Grillo için çok büyük bir yıl olarak halihazırda neyin şekillendiğine dair bir projeyi daha gösteriyor. Geçtiğimiz ay piyasaya sürülen çıplak knuckle boks drama Donnybrook’da başrolde oynadı ve ayrıca Mel Gibson ve Naomi Watts’ın birlikte oynadığı Patron Level’ın güvertede ve Blumhouse Productions’ın Staten Island’daki Bir Kez Yerinde . Grillo ayrıca, bu yılın sonunda Netflix’in Point Blank’ındaki arkadaşı Marvel Cinematic Universe üyesi Anthony Mackie ile birlikte oynayacak. Her şeyden önce, aktörün bir sonraki kez Avengers: Endgame’de Crossbones olarak görünmesi bekleniyor.

Belalı Tanık 2, Samuel L. Jackson ve Ryan Reynolds’u Yeniden Bir Araya Getirecek

Lionsgate bir devam filmi elde etmek için hızlıydı. Hitman’s Bodyguard 2017 sonbaharında piyasaya sürüldü ve oldukça büyük bir hit oldu. Eleştirmenlerden gelen orta derecede yanıtlara rağmen, eylem / komedi global gişede 176 milyon ABD doları tutarında brütle sonuçlandı. Sadece 30 milyon dolarlık rapor edilmiş bir bütçeyle çalışmak, stüdyo için iyi bir geri dönüş anlamına geliyor. Devam filmi, Cannes Film Festivali’nde Mayıs 2018’de ilk defa “İyi. Kötü. Yarasalar” cray. “Etiketiyle gelen etkinlikte afişlerle yer aldı.

Ryan Reynolds kısa bir süre önce Netflix için Michael Bay’ın 6 Underground filminin çekimlerini bitirdi. Bu arada Samuel L. Jackson, bu hafta sonu Captain Marvel’de bir kez daha Nick Fury olarak görülecektir. Salma Hayek yolda indie Hummingbird Projesi var. Lionsgate, devamında aynı takımı kameranın arkasında da tuttu. Patrick Hughes, bir kez daha, Tom O’Connor’ın orijinalini kaleme alan bir senaryosunda çalışan yönetmenin sandalyesinde olacak. Çekimlerin bu ay başlaması bekleniyor. Hitman’ın Karısının Koruması henüz bir çıkış tarihi ayarlamamıştır. Bu haber ilk Variety tarafından bildirildi.

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: