Ben Affleck, Flash Filmi İle Batman’e Resmi Olarak Geri Dönüyor

DCEU’nun geleceğini çevreleyen birkaç büyük duyurunun ardından, tahmin ettiğimizden daha fazla Batman görmek üzereyiz.

Matt Reeves ve Robert Pattinson The Batman’i bir araya getirmeye devam ederken Michael Keaton, yaklaşık 30 yıldır The Flash’ta ilk kez Pelerinli Savaşçı olarak geri dönmekle kalmadı, aynı zamanda söylentilere göre Ben Affleck’in süper kahramana geri döndüğü görüldü.

Ve şimdi, bitmek bilmeyen spekülasyonlar ve sürekli ileri-geri hareketlerin ardından, Vanity Fair We Got This Covered’ın kaynakları Ben’in Flash’ta bir rol için Batman olarak geri döndüğünü söyledi. Hikayede tam olarak nasıl bir rol oynayacağına dair henüz bir kelime yok, ancak yine, size geçen ay olacağını söylediğimiz düşünüldüğünde, bu çok da şaşırtıcı olmamalı.

Yine de bu, çok heyecan verici olmadığı anlamına gelmiyor. The Flash yönetmeni Andy Muschietti, Ben’in yapımda oynayacağı rol hakkında biraz daha fikir verdi.

“Batman’ında çok güçlü bir ikilem var ki bu onun erkekliği, görünüşü, sahip olduğu heybetli figür ve çene çizgisi nedeniyle – ama aynı zamanda çok savunmasız. O kırılganlığı içeriden dışarıya nasıl sunacağını biliyor. O zıtlığı, bu dengeyi getirmesine izin verecek bir hikayeye ihtiyacı var. “

Filmin duygusal etkisinin çok önemli bir parçası. Barry ile Affleck’in Wayne’i arasındaki etkileşim ve ilişki, daha önce görmediğimiz duygusal bir seviyeyi getirecek. Bu Barry’nin filmi, Barry’nin hikayesi, ancak karakterleri düşündüğümüzden daha fazla ilgili. İkisi de annelerini öldürmek için kaybettiler ve bu, filmin duygusal taşlarından biri. Affleck Batman burada devreye giriyor. “

Tabii ki, şimdi soru şu: Affleck, The Flash’ın ötesinde DCEU’nun yanında mı kalacak? Ne kadar büyük bir rol olduğunu bilmiyoruz, ancak geri dönüşünün hayran kitlesi tarafından son derece iyi karşılanacağını düşünüyoruz ki bu şüphesiz aktörü ve Warner Bros.’u üstlenmek için başka projeler hazırlamaya teşvik edecek.

Her halükarda, şu anda DC FanDome ile birlikte, bu hafta sonu Ben Affleck’in Batman’i için franchise’ın geleceği hakkında daha fazla bilgi edineceğiz.

Görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: