Ben Affleck’in Söylediğine Göre Batman Hala Hazır Değil

Ben Affleck’in Batman’inini hepimiz sevmişizdir fakat DC’nin son zamanlarda çıkardığı filmler senaryo bakımından gerçekten kötüydü fakat karakterler tam oturmuştu. Ben Affleck’in Batman’i sevildikten sonra stüdyo Batman solo filmini tamamen Ben Affleck’in eline bıraktı. Hem yönetmenliğinde hem de senaryosunda olacağı öğrendiğimizden beri belkide her hafta Ben Affleck, Batman’in hazır olmadığını ve hala senaryosu üzerinde çalıştığını söylemiştir.

Aktör ve yapımcı olan Ben Affleck geçtiğimiz gece yeni filmi Live By Night’ı tanıtmak için Jimmy Kimmel’ın konuğu oldu. Jimmy Kimmel, gelecek Batman filmini yöneteceğini söylediğinde Ben Affleck hem komik hem de serzenişte bulunan şeyler söyledi. İşte Ben Affleck’in söyledikler:

Gelecek Batman filmini yöneteceğim, bunun üzerinde çalışıyoruz. En sinir bozucu şeylerden bir tanesi Live By Night’ı yazmak neredeyse bir yılımı aldı ve hazır hale getirdim ve gerçekten çok çalıştım. Sadece hiç kimse umursamadı. Hiç kimse “Live By Night nerede?” demedi fakat Batman’de “Nerede bu lanet olası Batman?”. Bende onlara “Whoa, Çalışıyorum! Bana bir saniye verin!” diyorum.

Batman filminin ana kötüsü Joe Manganiello’nun canlandıracağı Deathstroke olacak. Alfred karakteriyle Jeremy Irons’ın ve Komiser Gordon karakteriyle J. K. Simmons’ında olacak fakat bunların dışında başka onaylanan karakter yok. Ben Affleck’in Jimmy Kimmel’a yaptığı açıklamaları ve Live By Night’ın son fragmanını aşağıdan bulabilirsiniz.

Live By Night 20 Ocak’ta vizyona girecek.

via[movieweb.com]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: