Ben Affleck, The Batman’i Yönetmeyecek

Ben Affleck’in Batman’ini beklenen daha çok sevilince stüdyo Batman’in solo filmini yapmaya karar verdi ve tüm projeyi Ben Affleck’e emanet etti. Bu duyurulduktan sonra “Batman ne zaman gelecek?” sorularına çokça maruz kalan Ben Affleck artık The Batman’in yönetmenliğinde olmayacak. Stüdyoyla yaptığı toplantıdan sonra şu açıklamaları yaptı.

Milyonlarca kişinin kalbinde çok özel yerlere sahip olan bazı karakterler var. Bu rol odaklanma, tutku ve elinden gelenin en iyisini ortaya koymayı gerektiriyor. Bu iki şeyi aynı anda yapamayacağımı anladım. Stüdyoyla birlikte, bu müthiş filmde bana yardımcı olacak bir yönetmen bulma kararı aldık. Ben hâlâ işin içindeyim fakat şu anda bir yönetmen arıyoruz. Bu projeye çok bağlıyım, hayranlar için bu filmi yapmayı dört gözle bekliyorum.

En iyi Batman filmini yapmak isteyen Ben Affleck bunda kararlı gibi duruyor. Bu kadar Batman baskısının ardından bu kararın çıkması tabi kide sürpriz olmadı. Bu yazıdan da anlayacağımız gibi stüdyo resmi olarak bir yönetmen aramaya başladı. Maymunlar Cehennemi yönetmeni Matt Reeves ilk adaylardan gibi gözüküyor. Henüz Matt dışında başka bir yönetmenin ismini duymadık. Warner Bros. da resmi bir açıklama yayımladı.

Warner Bros. Ben Affleck’in kararını destekliyor ve kendine özgü bir Batman filmi çekmek için onunla birlikte çalışmaya devam ediyor.

Aslında Ben Affleck’in yönetmenliğinde bir Batman filmini duyduğumuzda sevinmiştik. DC’nin son çıkardığı filmler bekleneni alamadığı da göz önüne alındığında bu durum bizi bir hayli umutlandırmıştı. Umarız stüdyo iyi bir yönetmenle anlaşır. Filmin bu yaz çekimlerinin başlanılacağı düşünülüyor.

batman vs superman batman ben affleck

via[movieweb.com]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: