Dikkat Spoiler

Benedict Cumberbatch, İnfinity War Senaryosunun Eğlenceli Olduğunu Söyledi 1

Benedict Cumberbatch, İnfinity War Senaryosunun Eğlenceli Olduğunu Söyledi

Avengers franchise’i üçüncü filmi olacak ve en çok süper kahraman filmi olacak olan Avengers: İnfinity War filminin çekimleri Ocak’ta başlamıştı. Başladıktan bir gün sonra da bir ilk bakış videosu yayımlamışlardı. Bu videoda bir çok konsept çizimi görme imkanımız olmuştu. 2016 yılında çıkan Kaptan Amerika: İç Savaş muazzam bir başarı yakaladı ve 1,1 Milyar$ hasılat yapmayı başarmıştı.

Bunu yanı sıra Kasım ayında vizyona giren Benedict Cumberbatch’ın canlandırdığı Doctor Strange‘de filmde olacak. Bundan önce Thor: Ragnarok filminde bir kez daha görüneceği onaylanmıştı. Doctor Strange filminin Blu-Ray versiyonu için ET’ye röportaj veren Benedict Cumberbatch senaryo hakkında “Bir senaryom var ve onu okudum. Çok çok eğlenceli” dedi. Marvel filmlerinin eğlenceli olması zaten bizim beklediğimiz bir şeydi ama Benedict Cumberbatch gibi bir oyuncudan bunları duymakta bizi film için daha çok heyecanlandırıyor.

Dürüst olmak gerekirse MCU’nun Avengers: İnfinity War için büyük reklam kampanyalar düzenlemesine gerek yok. MCU filmlerinin büyük para kazanacağı garantisini vermiş durumda gibi gözüküyor. Kaptan Marvel’ile bu filmle ilk defa ortaya çıkacak ve sonrasında bir solo filmi projesi var. Benedict Cumberbatch’ın ET’ye verdiği röportajı aşağıda bulabilirsiniz.

via[screenrant.com]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.