Bir Film Önerisi: Cloverfield Yolu No: 10

Yeni bir kategorinin ilk ürünü; Bir Film Önerisi: Cloverfield Yolu No: 10.Bu kategoride tahmin edebileceğiniz üzere film ve diziler önereceğiz.Bu uzun yaz günleri saatlerce film sitelerinde film arayarak geçirenler için umarım yararlı olur.Çok fazla uzatmadan filmimize geçelim.

Cloverfield Yolu No: 10 – 10 Cloverfield Lane

Filmin konusu ile başlayalım.Genç bir kadın korkunç bir kazanın ardından kendini bir sığınıkta ayakları zincirli halde bulur.Sığınağın sahibi olan Howard, dünyada büyük bir kimyasal saldırı yaşandığını ve sığınağın dışında yaşamanın artık imkansız olduğunu anlatır. Ancak Michelle ne pahasına olursa olsun oradan kaçmak ve durumu kendi gözleriyle görmek için elinden geleni yapacaktır.

Yönetmenliğini Dan Trachtenberg’ün, senaristliğini Josh Campbell , Matthew Stuecken ve Damien Chazelle’in yaptığı filmin oyuncu kadrosu kalabalık değil.Başrolde Mary Elizabeth Winstead, John Gallagher Jr. ve bir çok filmden tanıdığımız ünlü oyuncu John Goodman var.Genellikle bu 3 oyuncunun arasında geçen filmde drama ve gizem ögeleri ağırlıklı.Ayrıca filmin gerilim sahnelerinin çok etkili olduğunun garantisini verebilirim.

Filmde gizem ve belirsizlik hakim.Eğer böyle filmleri seviyorsanız filmi gözünüzü kırpmadan izleyeceksiniz.

B

Filmin IMDB puanı;7,3 – Rotten Tomatoes; %90 – Metacritic; %76

Dikkatspoiler.com Puanı:7,4

 

10c_1-sht_online_teaser_alt

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: