Chris Evans, Neden Avengers 4 İçin Döndüğünü Açıkladı

Marvel’in büyük paralar harcayacağı ve bütün karakterleri bir filmde toplayacağı Infinity War filmi önümüzdeki sene Mayıs ayında seyirciyle bulaşacak. 1 sene aralıkla 2 film gelecek ve büyük savaşa tanıklık edeceğiz. Filmde yeni göreceğimiz ve daha öncede gördüğümüz bir çok karakter olacak. Bunların dışında bu filmin başka bir önemli noktası ise bu filmlerden sonra bazı oyuncuların sözleşmesini bitecek olması. Bunlardan biri Kaptan Amerika’yı canlandıran Chris Evans.

Aslında sözleşmesi Avengers 3 ile birlikte bitiyor fakat Avengers 4’te de yer alacak. Chris Evans neden Avengers 4’te de bulunduğunu şöyle açıklıyor.

Marvel ile 6 filmlik bir kontratım var, Üçüncü Avengers filmiden sonra tamam diyebilirdim fakat üçüncü ve dördüncü Avengers filmlerini iki part olarak yapmak istediler. Uyacak bir çok karakterin olduğunu söylediler, Guardians of the Galaxy, Black Panther, Captain Marvel, Doctor Strange, Ant-Man… Geri döndüm çünkü mantıklı geldi. Yer yerinden oynayacak.

Fakat dördüncü Avengers filiminden sonra bırakmaya kararlı. Bunu her röportajında da dile getiriyor zaten. Sizde bu konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

via[Movieweb]

BENZER  Joaquin Phoenix Gözünü Joker'e Dikti

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: