Dikkat Spoiler

Chris Hemsworth, Thor'u Canlandırmaya Devam Etmek İstiyor 1

Chris Hemsworth, Thor’u Canlandırmaya Devam Etmek İstiyor

Bildiğiniz üzere 27 Nisan’da bütün kahramanların buluşacağı Infinity War’ı izleyeceğiz. İkinci filmi de tam bir yıl sonra vizyona girecek. İkinci film ile beraber bir çok oyuncunun Marvel ile sözleşmesi bitiyor. Bu oyunculardan biri de Chris Hemsworth. İki başarısız Thor filminden sonra Ragnarok ile beraber bizce Thor filmlerinin en iyisini yaptılar. Tabi sözleşmesi biten Chris Hemsworth’un MCU’daki geleceği şuan için belirsiz fakat Hemsworth karakteri canlandırmayı devam etmek istiyor. Verdiği bir röportajda Avengers 4 çekimleri bittikten sonra buraya kadarmış diye düşündüğünü söyleyen Hemsworth, Ragnarok filmi ve 2 Avengers filmini düşündükten sonra daha fazla Thor’u canlandırma istediğini söyledi.

Taika ile çektiğimiz film ve 2 Avengers filminden sonra karakteri yeniden keşfettiğimizi düşünüyorum ve bu durum bir franchise da sık sık karşınıza çıkan bir şey değil. Bu yüzden her zamankinden daha heyecanlı ve yenilenmiş hissediyorum.

Tabi bir de Disney/Fox anlaşması var. Avengers 4’ten sonra X-Men ve Avengers’ı ekranda görebileceğiz. Hemsworth da bu anlaşamadan dolayı çok heyecanlı olduğunu dile getirdi.

via[IGN]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.