Constantine 2’nin Çıkma Olasılığı Yüksek

Film, on beş yıl önce gişede bir devam filmi garanti edecek kadar büyük bir iş yapmamış olabilir, ancak son zamanlarda duyduklarımıza göre, Constantine’nin arkasındaki kilit yaratıcı ekip hala filmden vazgeçmemiş gibi görünüyor. Söylentilere göre Constantine 2’nin gelme olasılığı çok yüksek.

Keanu Reeves’in başrolde paranormal araştırmacı olarak rol aldığı bir çizgi roman uyarlaması film, 2020’de duyurulmuş olsaydı paraya para demezdi gibi duruyor. Aktör rolü tekrar oynamaya sıcak baktığını açıklamaktan çekinmiyor. Yönetmen Francis Lawrence, başrol oyuncusuyla bu olasılık hakkında konuştuğunu açıklarken, yapımcı Akiva Goldsman, olası franchise’ın nereye gidebileceğiyle ilgili bazı umut verici detayları bıraktı.

Constantine, J.J.’nin öncülüğünü yaptığı Justice League Dark dizisinde yer alacak. Ancak Reeves’in bir kez daha trençkotu giydiğini görecek beyazperde yeniden çekimi olabileceğine dair söylentiler var. Warner Bros.’un bu fikre çok hevesli olduğu söyleniyor ve wegotthiscovered kaynaklarına göre orijinal filmin yıldızlarının yer aldığı bir devam filmi isteniyor. Yani Constantine 2 çıkacak mı sorusunun cevabı şimdilik evet gibi görünüyor.

wegotthiscovered istihbaratlarına göre, stüdyonun Shia LaBeouf’u, bir sahnede melek olarak ortaya çıkmadan önce ilk filmde öldürülen Chas Kramer rölüne geri istediği bildirildi. Yeniden canlanan LaBeouf’un, Constantine’in devam filminde Keanu Reeves ile takım oluşturması fikri son derece heyecan verici bir olasılık, ancak eski Transformers başrolünün teklif ile ilgilenip ilgilenmeyeceği henüz belli değil.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: