Dikkat Spoiler

Joe Manganiello'yu Deathstroke Olarak The Batman'de Göremeyebiliriz 1

Joe Manganiello’yu Deathstroke Olarak The Batman’de Göremeyebiliriz

DC’nin bir türlü harekete geçiremediği The Batman filminin ne zaman geleceği hala belirsiz. Son aylarda bir çok haber geldi. Senaryonun hazır olduğu ve herkesin mutlu olduğu söyleniyordu sonrasında ise senaryonun tekrar yazılacağı haberleri geldi. Bu senaryo baştan yazılacak haberi geldikten sonra ise filmin kötüsü değişebilir olasılığı kuvvetlendi. Ben Affleck, The Batman yönetmenliğinden ayrılmadan önce Deathstroke kötü olarak ilan edilmişti ve Affleck twitter hesabından bir Deathstroke videosu bile paylaşmıştı.

Joe Manganiello yeni filmi Şirinler: Kayıp Köy filminin tanıtımında Pittsburgh Today Live verdiği röportajda The Batman filminden olup olmayacağı sorusuna “Umm belki, göreceğiz…” diye cevap verdi. Joe Manganiello karakteri duyurulduktan sonra filmden ayrıntılar vermese de DC evrenine katılmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getirmişti.

Matt Reeves yönetmenliği duyurulduktan sonra yönetmenin farklı bir hikaye anlatmak istemesi bu belirsizliğe sebep olmuş olabilir yada çekimler ile Joe Manganiello’nun takvimi uymayabilir çünkü filmin her ne kadar bu yaz çekimleri başlanacağı söylense de The Batman filmi söz konusu olunca bu konuda da bir şey demek zor gözüküyor. Ama DC’nin Deathstroke’u The Batman’de bile olması da başka filmlerde karakteri kullanacak. Sizde bu konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.