Disney+’a Gelecek Marvel Dizileri İle İlgili Detaylar

Geçtiğimiz gece Comic Con’da MCU’nun 4. fazı ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Bunların arasında Disney+’a gelecek dizilerden de ufak tefek bilgiler edindik.

The Falcon and the Winter Soldier

falcon-winter-solider.jpg

Disney+’ın duyrulmasıyla birlikte duyurulan ilk dizilerden olan Falcon & Winter Solider 2020’nin sonbaharında yayınlanacak. Ayrıca filmin kötü adamının Daniel Brühl’ün canlandıracağı Baron Zemo olacağıda kesinleşti.

WandaVision

wandavision.jpg

Elizabeth Olsen ve Paul Betteny’nin başrolleri paylaşacağı dizi 2021 baharında yayınlanacak. Henüz Vision’ın nasıl geri döneceği belli değil. Elizabeth Olsen dizi hakkında Wanda’yı sonunda Scarlett Witch olarak izleyebileceklerini söyledi. Ayrıca film de Captain Marvel’da çocuk olan Monica Rambeau’nun yetişkin halini de göreceğiz. Karakter Teyonah Parris tarafından canlandırılacak.

Loki

loki

Tom Hiddlestn’un başrolünde olacağı dizi Endgame’de Tesseractı çalan Loki’nin maceralarını konu alacak. Dizi 2021 baharında yayınlanacak.

Hawkeye

hawkeye.jpg

2021 sonbaharında yayınlanacak dizide Hawkeye’ı kızı Kate Bishop’a akıl hocalığı yaparken izleyeceğiz.

What If

whatif.jpg

Disney’in ya Steve Rogers hiç Kaptan Amerika olmasaydı ya Peggy Carter süper asker olsaydı gibi soruları cevaplanacağı animasyon serisinin geleceğini biliyorduk. Seri 2021 yazında yayınlanacak ve seslendirme kadrosuda şöyle;

whatif-2.jpg

Şimdilik öğrendiklerimiz bu kadar detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

via[THR]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: