Disney+’ta Neler İzleyebileceğiz

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz gece Disney bir tanıtım düzenledi ve Netflix’e rakip olacak yeni yayın servisi Disney+’sı tanıttı. Disney+, 12 Kasım’da piyasaya sürülecek ve aylık $7 olacak. Türk Lirası ile 40TL. Arayüz’de şöyle gözükecek.

disney-plus-interface

Tüm Marvel, Pixar, Star Wars filmleri/animasyon dizileri bu platformda yayınlanacak. Ayrıca 30 Sezon 660 bölümden oluşan The Simpsons dizisi de Disney+’da yayınlanacak. National Geographic programları ve ‘Disney Channel’ orijinal filmleri de yayın servisinde yerini alacak.

Yeni Yapımlar Neler?

Jon Favreau’nun senaristliğini yaptığı ve Pedro Pascal’ın başrolü olacağı The Mandalorian dizisinin geleceğini zaten biliyorduk. Ayrıca Rogue One’da Alan Tudyk’ın canlandırdığı K-2SO’nun da kendi serisi olacak. Geçtiğimiz günlerde de Variety‘nin yaptığı haberde Hawkeye’ın bayrağı kızı Kate Bishop’a devrettiği bir dizinin geleceği yazıldı fakat henüz onaylanan bir şey yok. Tom Hiddleston’un başrolünde olduğu Loki dizisinin yanı sıra Falcon ve Winter Soldier da aynı dizi de buluşacak. Vision ve Scarlet Witch’in birlikte olacağı bir dizinin geleceği de doğrulandı.

Kevin Fiege, End Game’den sonra MCU’un çok farklı olacağını ve bu dizilerin birbirleriyle bağlı olacağını söyledi. Karakterlerin değişeceklerini, gelişeceklerini ayrıca yeni karakterleri de bu dizilerde göreceğimizi söyledi. Disney’in Fox’u almasıyla beraber X-Men ve Fantastik Dörtlü’nün hakları dışında Fox’un bir çok yapımının kontrolü de Disney’e geçti. Bunlarla ilgili de zaman ilerledikçe yeni açıklamalar yapılacaktı.

Son olarak Marvel’dan yeni What If? adlı animasyon serisi de gelecek. Peggy Carter ya süper asker olsaydı ya da Steve Rogers, sıska kalsaydı fakat 2. Dünya Savaş’ında Demir Adam olsaydı? Bu soruların cevabını bu dizide göreceğiz.

via[Deadline]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: