Doctor Strange & Rocket Raccoon, Infinity War’da Takım Mı Olacak?

Bu haftanın başında Infinity War’ın çekimleri başlandı. Hikayenin ayrıntılarını ile ilgili henüz bir resmi açıklama yok fakat bu Marvel evrenindeki tüm karakterlerinin toplandığı büyük bir film olacak. Doctor Strange’in Blu-ray ve VOD sürümünü tanıtan yönetmen Scott Derrickson, potansiyeli olan bir ekip Doctor Strange & Rocket Raccoon severek izleyeceğini söyledi. İşte Scott Derrickson’ın söyledikleri:

Oh, tanrım. Daha önce bu soru sorulduğunda, dürüst olmak gerekirse, bunu her zaman düşündüm. Dürüst olacağım: Her zaman Doctor Strange & Rocket Raccoon’un birbirleriyle karşılaştığını düşünüyorum. İkisi de kibirli ve çok konuşuyor, her zaman doğruyu söylerler ve Birbirlerinini en iyi şekilde yönlendireceklerdir.

Böyle bir takımın olabileceği olasılığı bir hayli yüksek ve bizde bu takımı görmek isteriz. Film çekimleri Benedict Cumberbatch’iz başladı çünkü Benedict şuan Thomas Edison’u canlandırdığı The Current War filmini çekmekte. Avengers: Infinity War Part 1, 4 Mayıs 2018’de, Avengers: Infinity War Part 2’nin ise 3 Mayıs 2019’da girmesi planlanıyor.

Marvel’in gelecek filmi 28 Nisan’da vizyona girecek filmi Galaksinin Koruyuculari 2 fragmanını aşağıdan ulaşabilirsiniz.

via[movieweb.com]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: