Dwayne Johnson’dan Açıklamalar

DC artık sinematik evrende başarılı olmak istiyor. Batman üçlemesinden sonra sinematik evrende çok başarılı işler çıkaramayan DC temiz bir başlangıç yapmak istiyor. Justice League, Wonder Woman, Superman 2, Aquaman, The Batman, The Flash, Gotham City Sirens, Suicide Squad 2 gibi gelecek filmleriyle artık sinematik evrende daha çok konuşulmak istiyor.

Bu filmlerin yanı sıra Shazam’da dahil etmek gerekir. Bununla ilgili resmi bir açıklama yok fakat 2019’da DC bu filmi yapmak istiyor. Shazam’ın baş düşmanlarından Black Adam’ı Dwayne Johnson oynayacağını biliyoruz. Superman’i oynayan Henry Cavill’le buluşmuşlardı ve bunu sosyal medyadan da duyurmuşlardı. Superman’in solo filminde de görmeyi umduğumuz bir karakter olan Black Adam konusunda DC’nin  planlarını bilmiyoruz. Dwayne Johnson, DC’yle yaptığı bir toplantı sonrası sosyal medyadan fotoğraf paylaştı ve altına şu notu düştü:

DC başkanlarıyla çok güzel ve stratejik bir toplantı yaptık. Güçlü bir DC hayranı olarak, gelecekteki planları ve gelişmeler hakkında gerçek anlamda bilgi almak beni heyecanlandırdı. DC hayranlarının uzun zamandır beklediği şey umut, iyimserlik & EĞLENCE.
Nihayet hayata geçen en acımasız kötü adam / anti kahraman hakkında konuşabiliyoruz. Kendinizi DC evrenine hazırlayın.

DC evrenine Black Adam olarak katılan Dwayne Johnson’ın performansını merakla bekliyoruz. Aşağıdan paylaşımını bulabilirsiniz.

 

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: