Dwayne ve Statham’lı Hızlı ve Öfkeli Spin-off Filmi Geliyor

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren ve gişede fırtına gibi esen Hızlı ve Öfkeli serisinin devam filmi ‘Fate of the Furious’ filmi gelecek 2 filmle daha devam edecek ve 10. filmiyle de seri sona erecek. Tabi stüdyo bu kadar hasılat yapan bir filmin evrenini genişletmek istiyor. Stüdyonun Shaw (Statham) ve Hobbs (Johnson) karakterine ayrı bir film yapmak istiyor. Hatta geçtiğimiz gün yaptığımı bir haberde bununla ilgili bir söylenti yazmıştık, ‘Fate of the Furious’ sonunda bir post-credit olduğunu fakat Vin Diesel’in bu sahneyi kaldırttığını yazmıştık.

Bu gün ise The Hollywood Reporter‘ın kaynakları ‘Fate of the Furious’ önceleri birbirine düşman olan bu iki karakterin sonraları birbirleri aralarındaki kimyalarının uyumu Universal’a bu karakterler için ayrı bir film yapmak için ilham verdiğini söylüyor. Belki DVD bonuslarında beraber bulundukları sahneyi görebiliriz.

Tabi bu filmle ilgili henüz resmi bir açıklama yok. Statham, Hollywood’un en yoğun aktörlerinden biri Johnson ise önümüzdeki film planları Jungle Cruise, Rampage filmi ve DC’nin filmi Black Adam’da rol alacak. Takvim uyuşmazlığı şuan tek sorun gibi gözüküyor.

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: