Fantastic Beasts 2 İle İlgili Detaylar

İlk filmiyle bir nebze olsun Harry Potter evrenine olan özlemimiz dindirmeyi başarmıştı. Dünya çapında $814 Milyon hasılat yaparak stüdyonun yüzünü güldürmeyi başardı. İkinci film içinde hazırlıklar sürüyor ve size filmin detaylarından biraz bahsedelim.

Hikaye ile ilgili detaylar şöyle. Senaryo J.K. Rowling tarafıdan yazılacak. Film 1927 yılında geçecek ve Newt Scamander’ın Grindelwald’ı yakalanmasına yardım etmesinden bir kaç ay sonrasını anlatacak. Grindelwald hapisten kaçıyor ve davası için daha fazla adam topluyor. Eski arkadaşı Albus Dumbledore ve Dumbledore’un eski öğrencisi Newt Scamander onu durdurmaya çalışacaklar.

Öncelikle hangi karakterlerin geri döneceğinden bahsedelim. Newt Scamander(Eddie Redmayne), filmin sonunda gözüken Gellert Grindelwald(Johnny Depp) geri dönecek ve Credence(Ezra Miller) geri dönecek karakterler.

İkinci filmin kadrosuna katılan oyuncular ise şöyle; Genç Albus Dumbledore’u Jude Law canlandıracak. İlk filmde sadece hareketli bir resminin gördüğümüz ve Newt Scamander’in eskiden sevdiği kız olan Leta Lestrange’i Zoe Kravitz canlandıracak. Newt’in abisi Theseus Scamander Callum Turner canlandıracak.

via[THR]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: