Fantastik Canavarlar’ın Devam Filminin Çekimleri Ağustos’ta Başlayacak

Harry Potter evrenine olan özlemimizi dindiren ‘Fantastik Canavarlar Nelerdir? Nerede Bulunurlar?’ filmi herkes tarafından olumlu karşılandı. Serinin 3 film olacağı söyleniyordu fakat geçtiğimiz aylarda yapılan açıklamada filmin 5 seri olacağı açıklandı. Newt Scamander (Eddie Redmayne), Tina Goldstein (Katherine Waterston) ve Tina’nın kızkardeşi Queenie (Allison Sudol) performanslarıyla serinin diğer filmlerinin de parlak olabileceğini gösterdiler.

Fantastik Canavarlar 2 filmi de 2018 yılında gösterime girecek. Eddie Redmayne tekrar filmin baş rollerinden olacak ama ilk filmin sonunda gördüğümüz Johnny Depp’in oynadığı Gridelwald ile daha kimin oynayacağı belli olmayan genç Dumbledore ile arasındaki ilişki anlatılacak. Heroic Hollywood‘un yaptığı habere göre ikinci filmin çekimleri Ağustos ayında başlayacak ve filmlerin İngiltere ve Paris’te çekimleri olacak.

Gridelwald’ın saldırıları yönettiği yer olarak bir New York çekim yerleri listesinde yok. İlk filmde kesilen bir sahnede Ezra Miller oynadığı Credence Barebone’nun Newt Scamander’ın bindiği gemiye bindiğini gösteriyormuş. Gridelwald’ın bir şekilde hapisten kaçacağını biliyoruz ve tekrar Obscurus peşine düşecek. İlk filmiyle 800 Milyon$ hasılat elde eden filmin ikincini de merakla bekliyoruz. Sizde film ile ilgili olan düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Fantastic Beasts gif ile ilgili görsel sonucu

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: