Han Solo Filmi İle Yeni Bir Star Wars Hikayesi Başlıyor

Kameralar çekimlerine Han Solo ve herkesin favori Wookiee’sinin macera dolu geçmişlerinde devam ediyor. İsmi henüz belli olmayan Han Solo Star Wars Hikayesi‘nin çekimleri Pinewood Studios, Londra’da 20 Şubat’ta başladı.

Film ikilinin Star Wars: A New Hope’den önceki maceralarına ışık tutacak. Bu macera çok, çok uzak bir galakside Lando Calrissian ile bir başka kart hırsızlığı sayesinde karşılaşmalarını da içeriyor.

Filmin yönetmenliğini Phil Lord ve Christopher Miller yaparken oyuncu kadrosunda Alden Ehrenreich (Han Solo), Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover (Lando Calrissian), Thandie Newton, ve Phoebe Waller-Bridge ile birlikte Joonas Suotamo (Chewbacca) yer alıyor.

Lord ve Miller, “Benzersiz seslerle dünyaca ünlü bu insanları izlemek mucizeden başka bir şey değil. Söyleyecek eğlenceli bir şey düşünemiyoruz, çünkü gerçekten etkilendik ve gerçekten şanslı hissediyoruz” dedi.

Han Solo Filmi

Filmin senaristliğini Lawrence ve Jon Kasdan, yapımcığını Kathleen Kennedy, Allison Shearmur ve Simon Emanuel yaptı.

Gemi mürettebatı endüstrinin büyük yeteneklerine sahip. Arrival ile Akademi Ödülü’ne aday gösterilen Bradford Young (Görüntü Yönetmeni),  Chris Dickens (Editör), Dominic Tuohy (Özel Efekt), ve Rob Bredow (Görsel Efekt).

İsimsiz Han Solo Filmi 25 Mayıs 2018‘de çıkacak. Yani bu demek oluyor ki altı ay içerisinde 2 tane Star Wars Filmi göreceğiz. Güç Sizinle Olsun!

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: