Thor: Ragnarok’un Konusu ve Hulk’un Rolü Hakkında Açıklama

Marvel’in merakla beklenen filmi Thor Ragnarok için Chris Hemsworth, Mark Ruffalo’un Hulk’uyla Şimşek Tanrısının oynadığı bir dostluk filmi olarak tanımlıyor. Fakat Avengers: Age of Ultron sonunda uzayın derinliklerine doğru yola çıkan Bruce Banner’a noldu? Tek başına uzaya nasıl gitti ve Thor’la nasıl takım oldu?

Disney bunula ilgili geçtiğimiz günlerde resmi bir açıklama yayımladı. Açıklamada şöyle:

Marvel’in Thor: Ragnarok filminde, Thor kudretli çekici olmadan evrenin diğer tarafına hapsediliyor ve Asgard’a dönüp Ragnarok’u durdurmak için zamana karşı savaşıyor. Çok güçlü yeni bir tehdidin elinde, acımasız Hela’nın. Ama önce eski dostu Hulk’a karşı gladyatör savaşında hayatta kalmalı!

Bu yüzden takım olmadan önce birbirleriyle ÖLÜMÜME kavga etmek zorundalar. Hepimiz Bruce Banner’ın Hulk olunca kendini kaybettiğini biliyoruz bunun örneğini Avengers Age of Ultron’da görmüştük bu yüzden işler çirkinleşecek gibi gözüküyor. Muhtemelen Thor’un Hulkbuster kıyafetine ihtiyaç duyacak ya da en azından kudretli çekicine ihtiyaç duyacak.

movies punch thor annoyed hulk

Planet Hulk uyarlamasının bir bölümünü izleyeceğimiz ve gezegendeki canavarların zorla bir gladyatör olarak savaşmasını izleyeceğiz.

Film 3 Kasım 2017’de vizyona girecek.

via[www.mtv.com]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: