James Gunn, Guardians of the Galaxy Vol. 3 Yönetmenliğinden Kovuldu

Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni James Gunn 3. filmi yapım aşamasında filmden kovuldu. Peki ansızın bir gece kovulmasının sebebi ne?

James Gunn’ın eskiden attığı ırkçılık, pedofili, tecavüz içerikli tweetleri ortaya çıktı ve Marvel-Disney bu tweetlerden dolayı James Gunn ile bir daha iş yapmamak üzere kovduklarını açıkladı. Ayrıca Sony, James Gunn ile projelerini duyuracakları paneli iptal etti. İşte James Gunn’ın attığı tweetler.

James Gunn, Guardians of the Galaxy Vol. 3 Yönetmenliğinden Kovuldu 2

James Gunn, Guardians of the Galaxy Vol. 3 Yönetmenliğinden Kovuldu 3

via[Screenrant]

Şimdi merak ettiğiniz diğer şey ise neden bunca sene sonra bu tweetler ortaya çıktı. James Gunn, Trump karşıtı olduğu uzun süredir biliniyor. Ayrıca Trump hakkında sert eleştirilerini her defasında dile getiriyordu. Uzun süredir de Trump yanlılarının radarındaydı ve sonunda buldukları bu eski tweetler ile Gunn’a cevap verdiler. James Gunn konu hakkında twitter üzeriden tüm bu söyledikleri için özür diledi. O zamandan bu zamana bir çok şeyin değiştiğini ve kendini geliştirdiğini söyledi.

Tabi her ne kadar özür dilese de attığı tweetlerin kabul edilebilir bir tarafı yok. Şimdi gözler Marvel’a çevrildi ve yeni yönetmenin kim olacağı merakla bekleniyor. İlk gelen söylentilerde Thor: Ragnarok’un yönetmeni Taiki Waititi’nin olacağı söyleniyor.

via[THR]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: