Jane Foster, Neden Thor: Ragnarok’da Yok?

Marvel bu Kasım’da Thor: Ragnarok filmiyle iddialı bir Thor filmi vizyona sokmak istiyor. Filmin kötüsü Cate Blanchett’ın oynadığı Hela karakteri ve geçen hafta içerisinde bir kaç fotoğrafını görme fırsatı bulmuştuk. Bunların dışında Benedict Cumberbatch(Dr. Stephen Strange), Idris Elba(Heimdall), Jaimie Alexander(Sif), Anthony Hopkins(Odin), Karl Urban(Skurge), Mark Ruffalo(Bruce Banner / Hulk) gibi karakterleri tekrar göreceğiz. Bu karakterler arasında bir kişi eksik, Natalie Portman’ın oynadığı Jane Foster.

Natalie Portman yaptığı bir röportajında bundan sonraki Marvel filmlerinde oynamasının artık zor gözüktüğünü söylemişti. Marvel Başkanı Kevin Feige, Entertainment Weekly‘e verdiği röportajda Thor ile Jane’nin artık resmi olarak bir çift olmadığını açıkladı. İşte Kevin Feige’nin söyledikleri.

Thor’un kendine denk biriyle karşılaşmasını istedik ve Jane ile olan ilişkisi The Dark World ve Ragnarok arasında beklenmedik yollara gelişebilirdi ve ona daha eşit olan bir karakterle çukura koymak istedik. Valkyrie sahip olduğu Asgard mirasını benimsemeye çalışıyor. Thor, bunun aralarında bir bağ oluşturubileceğini düşünüyor ve Valkyrie da tam tersine hepsini unutmak istiyor.

Hatırlayacağınız üzere Avengers: Age of Ultron’un sonunda Hulk, Quinjet ile birlikte ortalıktan kaybolmuştu. Sakaar adlı bir gezegende Gladyatör savaşınında ve Thor’da kardeşi Loki ve yeni ortağı Hela tarafından sürgüne yollanıyor. Thor’un Hulk ile Gladyatör dövüşünü de izleyeceğimiz film için Chris Hemsworth şunları söyledi.

(Thor) sürgünün tadını çıkarıyor, oradaki yalnız bir kovboy.

Sizde filmden beklentilerinizi bizimle aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

thor hulk gif ile ilgili görsel sonucu

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: