Jared Leto, Sony’nin Spiderman Spin-off Filmi Morbius’un Başrolü Oldu

Günümüzde süper kahraman evrenleri gişede büyük paralar kazanıyor. Tabi bunu gören stüdyolar kendi evrenlerini kurmak için harekete geçiyor. Marvel şuana kadar bu konuda oldukça başarılı. Sony’de her ne kadar Marvel ile Spiderman için anlaşsa da kendi Spidermansiz evrenini kurmak için harekete geçti ve buna Tom Hardy’nin başrolünde bulunduğu Venom ile başladı.

Sony’nin bu evreni içinde geçecek başka bir film ise Jared Leto’nun başrolünde olduğu Morbius filmi olacak. Dr. Michael Morbius yaptığı yanlış bir deney sonrası Vampir’e dönüşmüştür. Suicide Squad’da Joker’i canlandırmasıyla tartışma konusu oldu. Filmde göründüğü az süreyi de sık sık dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde Warner Bros’un Jared Leto’nun başrolünde bulunacağı bir Joker filmi yapmak istediği haberleri gelmişti. Fakat Leto aradığı mutluluğu Sony’de bulmuş gibi gözüküyor.

Filmin yönetmenliğini de Suicide Squad 2 içinde konuşulan Life filminin yönetmeni Daniel Espinosa yönetecek. Filmin senaristliğini Netflix’in Lost in Space diziside çalışan Burk Sharpless ve Matt Sazama yazacak. Filmin ne zaman vizyona gireceği ise henüz bilinmiyor.

via[Variety]

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: