Jason Momoa, Aquaman Filmiyle İlgili Konuştu

Batman filmi bu kadar belirsizken ve Ben Affleck rolü bırakmak istiyor haberleri gelirken Jason Momoa bizi sevindirdi. Batman v Superman filminde küçük bir sahnesi olan ve bu yıl çıkacak Justice League filminde daha çok görmeyi umduğumuz Aquaman’in solo filmiyle ilgili Jason Momoa bir röportajda şunları söyledi.

Aquaman senaryosunu okudum ve size şöyle anlatayım, daha önce böyle bir film görmedim. Daha önce görmediğiniz harika bir dünya olacak. Uzaya gittik, farklı dünyaları dolaştık fakat hiç suyun altına gitmedik. Bu yüzden aşağıda ne olduğuna dair harika bir sonuç var ve çok sevdiğim harika filmlerde kullanıyor. Onlarda Raiders of the Lost Ark to Star Wars to Lord of the Rings to Romancing the Stone. Bir sürü harika macera var, komik ve kahramanca ve farklı karakterler var ve gitmek isteğimiz çok farklı dünyalar var. Bu yüzden hayatımda böyle bir şey görmemiştim. Gerçekten inanılmaz bir oyun olacağını düşünüyorum ve bu dünyanın en büyük karakteri olacak.

Justice League’de gördüğümüz Arthur Curry/Aquaman kısa bir süre görmemize rağmen biz sevdik ve buda bir çok Aquaman’le dalga geçenlere bir cevap olmuş oldu. Jason Momoa bizim beğendiğimiz ve sevdiğimiz bir oyunca ve karaktere uyum sağlamış gibi gözüküyor. Jason Momoa hem Aquaman’in yapımcılarından hemde Justice League’nin yönetmeni Zack Synder hakkında da şunları söyledi.

Zack Snyder büyük bir Game of Thrones hayranı ve onunla antreman yaptığım spor salonunda buluştum ve bence beni gerçekten sevdi çünkü beni sonra ofisine çağırdı ve Aquaman hakkında konuştuk. Gerçekten ne istediği ve nasıl görünmem hakkında mükemmel bir görüşü var. Bir çeşit Zack’in bebeği.

Son olarak Justice League’nin fragmanını da aşağıdan bulabilirsiniz. İkinci fragmanında yakında geleceği düşünülüyor.

via[movieweb.com]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.