JJ Abrams’ın Nazi Zombi Filmi Overlord’un Çıkış Tarihi Paylaşıldı

JJ Abrams’ın Nazi Zombi Filmi ile beklediğimizden daha kısa sürede buluşacağız. Overlord 2018 yılında çıkacak.

Deadline‘a göre, Paramount, Overlord’un çıkış tarihinin önümüzdeki yılın Ekim 26’sı olduğunu paylaştı. Yani film tam cadılar bayramı zamanı gösterime girecek.

Abrams’ın stüdyosu Bad Robot, JJ’nin kendisi ve Açlık Oyunları’nın Billy Ray’i ile beraber kurguladıkları yeni bir İkinci Dünya Savaşı filmi yapacak.

Overlord, D-Day akşamı, Amerikan paraşütçülerinin Nazilerden daha kötü olabilecek tek şey ile: Ölü Naziler ile yüzleşmesini konu edecek.

JJ Abrams'ın Nazi Zombi Filmi Overlord'un Çıkış Tarihi Paylaşıldı 1

Ordu kendisini Naziler tarafından işgal edilmiş bir köyde doğaüstü güçler ile savaşırken bulacak.

Son of a Gun yönetmeni Julius Avery filmi yönetecek. Fences’in yıldızı Jovan Adepo ve 22 Jump Street‘in yıldızı Wyatt Russell filmde yer alacak.

The Force Awakens yönetmeni Abrams bu yıl oldukça meşgul, Cloverfield serisinin bir sonraki filmi olacak olan The God Particle’ın da aralarında bulunduğu bir çok yeni proje üretiyor.

Ama JJ bir daha reboot film yapmayacağı sözünü veriyor ve ekliyor: “Rebootlarla işim bitti gibi hissediyorum. Bu yüzden belki bir gün birilerinin reboot yapmak isteyebileceği orijinal fikirlerin olduğu şeyler üzerinde çalışmak istiyorum.”.

 

BENZER  Thor Ragnarok Setinden Fotoğraf

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: