Dikkat Spoiler

Josh Brolin, Deadpool 2'nin İlk Filmden Daha Komik Olduğunu Söyledi 1

Josh Brolin, Deadpool 2’nin İlk Filmden Daha Komik Olduğunu Söyledi

Geçtiğimiz yıl Şubat ayında vizyona giren Deadpool, gönlümüzde taht kurmayı başarmıştı. Makul bütçesiyle yaptığı $780 Milyon hasılat yapımcılara daha önce neden bu filmi yapmamışız diye sordurdu. Ryan Reynolds muradına erdi ve iyi ki de Deadpool’u canlandırdı. Tabi hal böyle olunca Deadpool 2 için çalışmalara başlandı ve şu sıralar ikinci filmin çekimleri devam ediyor. Cable’ı kim oynayacak diye merak edilirken Thanos’u canlandıran Josh Brolin’in karakteri canlandıracağı açıklandı. Geçtiğimiz günlerde D23’te verdiği röportajda da ikinci filmin ilk filmden daha komik olduğunu söyledi.

Bana göre birinci filmden daha komik. Benden bunu yapmamı istediklerinde ‘Şuan Thanos’u canladırıyorum ve bunu yapmalı mıyım?’ diye düşündüm. Eşim bana ‘Oku, neden düşünüyorsun? Sadece oku’ dedi. Ve bende okudum. Çok uzun süre güldüm.

Cable’ında çok komik olabileceğini de sözlerine kattı. Komik bir film bekliyorduk fakat bu film aynı zamanda X-Force içinde zemin hazırlayacak. Röportajın tamamını aşağıdan bulabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.