Journeyman’den Poster Geldi!

Paddy Considine’nin baş rolde yer aldığı boks dramı Journeyman’den iki adet poster geldi. BAFTA ödüllü İngiliz oyuncu Paddy Considine filmi adeta kendi çalıp kendi oynuyor. Filmin senaristliği ve yönetmenliğinden ziyade filmde baş rol olarak yer alıyor.

Kadroda Considine’e Jodie Whittaker, Anthony Welsh, Tony Pitts ve Paul Popplewell’in eşlik ettiği Journeyman Britanya Bağımsız Film Ödülleri’nde 3 adaylık elde ederken, prömiyerini yaptığı Londra Film Festivali’nden de yüksek notlar almıştı.

Paddy Considine'in hem başrolünü hem yönetmenliğini üstlendiği boks dramından ilk poster!

Dünya orta siklet boks şampiyonu olan Matty Burton, artık kariyerinin sonuna gelmiştir.  Burton, son maçının parasını alıp artık oyundan çıkması gerektiğine karar verir. Hayatta tek bir amacı vardır o da eşi Emma ve gelecekti kızları Mia’ya güvenli bir hayat sağlamak. Fakat hayatın Matty için başka planları vardır. Andre Bryte ile yaptığı dövüş eve dönen Matty, aniden yere yığılır. Yığılmasının nedeni vücudunun yediği yumruğa gösterdiği gecikmiş tepkidir. Bir süre komada yaşam savaşı veren Matty, asıl mücadeleyi komadan çıktıktan sonra verecektir. Hafıza kaybına uğrayan ve kişiliği eskisinden bambaşka olan Matty, parçalanan hayatını tekrar bir araya getirmeye çalışacaktır… [beyazperde]

Paddy Considine'in hem başrolünü hem yönetmenliğini üstlendiği boks dramından ilk poster!

Journeyman İngilterede 30 Mart’ta gösterime girecek.

Fragman:

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: