Justice League, Post-Credit Sahneleri Ne Anlama Geliyor?

Uzun süredir beklediğimiz Justice League sonunda vizyona girdi. Filmi izledikten sonra benim gibi tatmin olan ve sinemadan mutlu ayrılan bir çok kişi vardır. Filmin tabi ki eksikleri vardı fakat Warner Bros cephesinden iyi bir DC filmi çıkması bizi mutlu etti. Filmde 2 tane de Post-Credit sahnesi vardı. Gelin bu sahnelerin ne anlama geldiğine bir bakalım.

İlk sahnemiz Superman ve Flash ile ilgili. Sonunda Superman’imiz geri döndü ve dünya tekrardan umutlu doldu. Warner Bros, bir çok insanın Superman’in asık suratından sıkıldığını fark edecek ki daha eğlenceli güler yüzlü bir Superman izledik bu filmde. Bu sahnede oldukça eğlenceli bir sahneydi. Flash ile Superman hangisinin daha hızlı olduğuna dair bir bahse giriyor. Superman kazanırsa Flash ekibi bruncha götürecek. Flash kazanır ise herkese Superman’i yendiğini anlatacak. Superman ve Flash daha önce çizgi romanlarda bir kaç kere yarıştı bir de bunu beyaz perde de görmek çok keyifliydi.

İkinci sahnemiz DC’nin gelecek filmlerini etkileyecek türdendi. Bu sahne de ise Lex Luthor’un hapishaneden kaçtığını görüyoruz. Daha sonrasından ise bir sürat teknesi bir gemiye yanaşıyor. Bu sürat teknesinin içinde ise Joe Manganiello’nun canlandırdığı Deathstroke var. Her ne kadar Batman solo filminde bulunmayacak olsa da DC’nin diğer filmlerinde daha önemli bir role sahip olacak gibi duruyor. Daha sonrasında gemide Lex Luthor’la buluşuyor. Lex Luthor, Batman V Superman filminden daha farklı davranıyor. Kel kafası, takım elbisesi ve daha çok delirmiş gibi değil de daha mantıklı davranıyormuş gibi gözüküyor. Hayranların istediği de böyle bir Lex Luthor’du. Tabi bu sahnede Lex Luthor görmekten çok Deathstroke’u görmek bizi daha çok sevindirdi. Neyse daha sonrasında Lex Luthor, Deathstroke’a kendi ekiplerini kurmaktan bahsediyorlar.

Bu sahne büyük ihtimal Justice League 2’ye bir hazırlık. Fakat gelecek filmlerinde bunu kullanırlar mı bilmiyoruz. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

via[MovieWeb]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: