Justice League Setinden Deathstroke Fotoğrafı

Yaklaşık 1 ay önce Justice League yıldızı Ben Affleck, Deathstroke’un açıkça gözüktüğü bir video paylaşmıştı. Dün ise Justice League setinden Deathstroke fotoğrafı paylaşıldı.

Deathstroke yeni Batman filminin ana kötü karakteri olacak. Ama söylentilere göre Justice League’de de görünebilir.

Yönetmen Zack Snyder kendi  twitter adresinden Deathstroke çizimlerini içeren fotoğraf paylaştı. Yönetmen fotoğrafta Batman’in eldivenini giymiş. Ayrıca tablettenn çizimlerine devam ettiği de görülüyor. DC Extended Universe ise twitter adresinden Deathstroke ile ilgili bir sahneyi çizdiğini söyledi. Henüz resmi bir açıklama gelmese de hem Ben Affleck hem de Zack Snyder’den aldığımız ipuçları doğrultusunda Deathstroke Justice League’de görünürse hiçte şaşırtıcı olmaz.

Joe Manganiello Batman filmlerinin baş kötülerinin olacağı kesinleştiğinden beri kendisini Justice League’de tanıtma olasılığı oldukça mantıklı. Çünkü henüz daha Batman filminin ne zaman gösterime gireceği bile belli değil. Joe Manganiello dışında henüz hiç bir oyuncu ismi paylaşılmadı.

Ayrıca Time Warner Ceo’su  Jeff Bewkes ilk batman filminin 2018 baharı gibi yayımlanabileceğini söyledi. Ben Affleck oyunculuk ve DC Films Başkanı Geoff Johns ile beraber yazdıkları bir senaryodan yönetmenlik yapacak.

Warner Bros. Justice League’i 17 Ekim 2017’de yayımlayacak. Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Ray Fisher, Jason Momoa gibi isimler filmde yer alacak.

Zack Snyder’den set fotoğraflarına göz atabilirsiniz.

 

 

Justice League Setinden Deathstroke Fotoğrafı

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: