Killers of the Flower Moon DiCaprio, De Niro & Scorsese’u Yeniden Bir Araya Getirebilir

Hollywood’un önemli isimleri Martin Scorsese, Robert De Niro ve Leonardo DiCaprio,  David Grann’ın kitabı Killers Of the Flower Moon’dan esinlenilecek aynı adlı filmde yer alabilir.

Deadline’ın haberine göre  Leonardo DiCaprio, Robert DeNiro ve Martin Scorsese’la henüz bir anlaşma yok ancak üçü de ciddi şekilde düşünülüyor. Oscar ödüllü senarist Eric Roth (Forrest Gump) David Grann’ın kitabından esinlenilen senaryoyu yazdı. Dan Friedkin ve Bradley Thomas yapımcılığı üstleniyorlar. Ancak henüz Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’nun hangi rol için istenildiği bilinmiyor.

Kitap Oklahoma’daki Kızılderili topraklarında petrolün bulunduğu 1920’lerde geçiyor. Kızılderililer petrolden hak sahibidir ancak ardından Kızılderililer ortadan kaybolmaya başlar. Bu olaylar, daha sonraları Federal Bureau of Investigation (FBI) olacak olan Bureau of Investigation’ın en büyük olaylarından biri olur. Dava J. Edgar Hoover’ın ilk başarılarından biridir.

Leonardo DiCaprio 2011 yılında  J. Edgar’ı canlandırması; bu karakteri yeniden canlandırmasını mümkün kılmıyor. Bu proje Leonardo DiCaprio ve Martin Scorsese’u 6. kez bir araya getirecek. Leonardo DiCaprio ve Martin Scorsese, Gangs of New York, The Aviator, Shutter Island, The Departed ve The Wolf Of Wall Street’u beraber çekmişlerdi, ayrıca The Devil In the White City üzerinde çalışıyorlar. Bu film ayrıca Robert De Niro ve Martin Scorsese’un beraber 12. filmi olacak.

 

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: