Doğrulandı: Kong: Kafatası Adası Ek Sahnesi Godzilla 2: King of the Monsters İle İlgili

Geçen günlerde Kong: Kafatası Adası‘nın sonundaki ek sahnenin Godzilla 2: King of the Monsters ile alakalı olabileceğini söylemiştik. Bugün varsayımımızı doğrulayacak kanıtlara sahibiz. Sadece bununla da sınırlı değil MothraRodan ve King Ghidorah’ın Godzilla 2‘de olacağı ile ilgili çok önemli bir bulgu bulduk.

Godzilla 2 King of The Monster

SciFi Japan’da yayımlanan listeye göre Kong: Kafatası Adası’nın en sonunda çıkacak olan bir yazıda “Godzilla,” “King Ghidorah,” “Mothra” and “Rodan” created and owned by Toho Co., Ltd. yazıyor.

Godzilla: King of the Monsters fan art

Godzilla: King of the Monsters fan art

 

Bunun anlamı filmde gösterdikleri Toho’nun Canavarları Rodan, Mothra ve Ghidorah için  yapılması zorunlu yasal bir işlem. Yani bu zorunlu işlem bize gösteriyor ki Kong: Kafatası Adası, Michael Dougherty’in Godzilla 2: King of the Monsters‘daki üç büyük canavara göz atma fırsatı veriyor.

Godzilla 2: King of the Monsters

Film Michael Dougherty tarafından yönetilecek ve Stranger Things’in Eleven’i Millie Booby yer alacak. Godzilla 2: King of the Monsters çekimlere bu Haziran Atlanta’da başlıyor. Gösterime 22 Mart 2019‘da girmesi bekleniyor. Filmden bilgiler geldikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Siz Godzilla 2: King of the Monsters hakkında neler düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: