Mad Max Devam Filmi Geliyor Fakat Zamanı Belli Değil

Mad Max son yıllarda izlediğim en iyi filmlerdendi belki de şuana kadar izlediğim filmler arasında en iyilerindendi. Devam filminin geleceğini biliyoruz fakat ne zaman geleceğini bilmiyoruz. İsminin Mad Max: The Wasteland olacağı yönünde söylentiler var. Tom Hardy, Colider‘e verdiği röportajda ismiyle ilgili emin değil fakat bir üçleme olacağı müjdesini verdi. İşte, Tom Hardy’nin söyledikleri:

Evet, üçleme yapmak için imza attım. Bu bir zaman meselesi. İsminin The Wasteland olacağından emin değilim çünkü asla bilemezsin. Başlıklar her zaman değişir. Fakat yakında kesinlikle bir başka bir Mad Max projesi var.

Filmin yazarı, yönetmeni ve yapımcısı olan George Miller, Max ve Furiosa arasında bir etkileşim olacağını söylemişti fakat hikayenin detayları hakkında ser verip sır vermedi. Tom Hardy’e hikayenin detayları sorulduğunda kendisininde bir şey bilmediğini ve öğrenmek için herkes kadar istekli olduğunu söyledi:

Endişeyle keşfetmeyi bekliyorum. Mad Max mitoloji ile ilgili bir çok rivayet var. George Miller’ın mükemmel olduğu şey, o Max ve Furiosa için bir efsane yarattı bu yüzden neyi seçerse ona odaklanıyor. Ben sadece “Hadi derileri alalım, geri dönelim ve biraz daha yapalım” denmesini bekliyorum. Dört gözle bekliyorum. George ile çalışmayı ve onun mitolojisinin derinliğini seviyorum. Hem sanatçı hem de film yapımcısı özelliği olan biriyle çalışmak bir zevk. Full paket değil mi?

150 Milyon$ bütçeyle dünya çapında 378,8 Milyon$ hasılat yaptı. Umarız filmin yapımına kısa sürede başlarlar.

mad max

viz[movieweb.com]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: