Marvel’den Yeni Oyun

Marvel’in süper kahraman filmlerini taraflı tarafsız hepimiz sevmişizdir. DC kadar oyun sektöründe olmayan Marvel bu olaya da bir el attı ve geçtiğimiz günlerde “Yenilmezler Projesi” adı altında bir video yayımladı.

Fragmanı ilk izlediğimizde gözümüze çarpan kırık bir gözlük ve arkadan Hulk’un kükremesi tabi ki de bu Bruce Banner’dan başkası olamaz. Sırasıyla Thor’un çekicini, Ironman’in zırhından parçaları ve Kaptan Amerika’nın kalkanını görüyoruz. Bu da bize Yenilmez’lerin büyük bir savaştan çıktığına işaret ediyor. Arkadan da bir kadın sesi duyuyoruz. Bunun Marvel’in sinematik evrenin de Yenilmezler’in kurucusu sayılabilecek Black Widow’un olma ihtimali var ya da Kaptan Marvel’inde olması mümkün. Arka fondaki ses şunları söylüyor.

Kahramanların zamanının dolduğunu söylüyorlar.

Eğer farklıysanız, tehlikelisiniz.

Fakat ben gerçeği biliyorum.

Dünya’nın her zaman kahramanlara ihtiyacı olacak.

Onları yeniden birleştirmeye ihtiyacımız var.

Marvel bu oyun için “Avengers Projesi, oyuncular için tasarlandı ve oyun tutkularını heyecanlandıran tüm ikonik karakterlerin bulunduğu bir oyun” olarak tanımlıyor. Tamamen orijinal bir hikayenin sahip bir oyun olduğunu da belirttiler. Oyunun fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Marvel’in en büyük kahraman filmi Avengers: Infinity War 4 Mayıs 2018’de vizyona girecek.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: