Dikkat Spoiler

Matt Reeves, Duygusal Bir Batman Filmi Yapmak İstiyor 1

Matt Reeves, Duygusal Bir Batman Filmi Yapmak İstiyor

The Batman filmi uzun süre gündemi meşgul etti. Ben Affleck, Batman sorularından o kadar sıkıldı ki sonunda yönetmenliği bırakma kararı aldı. Hatta karakteri bırakabileceği bile söylendi. Sonunda işler yoluna girmiş gibi gözüküyor. Sonrasında son olarak War for the Planet of the Apes yöneten Matt Reeves yönetmenlik koltuğuna getirildi ve az da olsa nasıl bir hikaye anlatmak istediğini bir röportajında şu sözlerle dile getirdi.

Çok duygusal bir Batman hikayesi anlatmayı umuyorum. Batman ve Caesar arasında çok güçlü bir benzerlik görüyorum çünkü ikisi de çok kusurlu bir dünyada doğru şeyi yapmaya çalışan iki zarar görmüş karakter. İnsanların yozlaşmış olduğu bir dünyada.

Duygusal bir Batman hikayesi güzel olabilir. Lego Batman filmi her ne kadar komik ve bir o kadar da absürt olsa da Batman’in aile özlemi üzerinden güzel bir duygusallık yakalamıştı. Kim bilir belki de bu filmde de bu hikaye üzerinden giderler. Sizce duygusal bir Batman filmi nasıl olur? Aşağıdaki yorum kısımından bizimle paylaşabilirsiniz.

via[Yahoo]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.