Men In Black Spin-off Filmi Geliyor

Siyah Giyen Adamlar geri dönüyor! Sony milyar dolarlar kazanan serinin spin-off filmi için kolları sıvadı. Iron Man ve Transformers: The Last Knight’ın senaristleri Matt Holloway & Art Marcum filmde senaryoyu yazacak.

Serinin baş rolleri Will Smith ve Tommy Lee Jones’un filmde gözükeceği düşünülmüyor fakat film onların yaşadıkları dünyada geçecek. Proje sürpriz oldu. Çünkü, Siyah giyen adamların Channing Tatum ve Jonah Hill başrolünde bulunduğu Sony’nin diğer popüler serisi 21 Jump Street ile birleşmesi düşünüyordu. Bu fikir hala geliştirme aşamasında fakat spin-off filmi daha önce gelecek. Filmin yapımcılarından Walter F. Parkes film için şunları söyledi.

Senaryonun sonuna kadar gitmek çok nadir olan bir olay ve elinizde bir film tuttuğunuzu biliyorsunuz. Art ve Matt, bir şekilde Siyah Giyen Adamlar’ın özüne uygun bir spin-off yazdılar. Seriyi yeni bir yere genişletiyorlar.

Filmin 2019 yazında vizyona girmesi planlanıyor. Stüdyo aynı zamanda SpiderMan evrenini de genişletecek. Bunun ilk adımlar Venom ve Silver & Black filmleri olacak. Marvel ile beraber SpiderMan’in devam filmini de beyaz perdeye taşıyacaklar.

via[Deadline]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: