My Cousin Rachel’den İlk Fragman Geldi

Fox Searchlight Pictures gerilim filmi My Cousin Rachel ‘den ilk fragman ve posteri yayımladı. Yıldız oyuncu Rachel Weisz ana karakteri ve Sam Claflin, Philip Ashley’i canlandırıyor. Film, Daphne Du Maurier’in orijinal romanından 3. defa esinleniliyor. Roman ilk olarak 1952 yılında  Olivia de Havilland’ın Rachel Ashley’i ve Richard Burton’ın Philip Ashley’i canlandırdığı film ile ekranlara taşınmıştı. 1983 yılında ise bir mini-diziye dönüştürülmüş Geraldine Chaplin ve Christopher Guard, Rachel ve Philip olarak yer almıştı.

My Cousin Rachel , İngiliz bir adam korumasını öldürdüğünü düşündüğü kuzeninden intikam alma planları yapar. Ancak Rachel’la ilgili gizemli bir yan Philip’i kendine çekmeye başlar. Orijinal roman 1951 yılında yayımlandı.

Filmin diğer oyuncuları Game of Thrones’dan tanıdığımız Iain Glen ile birlikte Holliday Grainger, Andrew Knott, Poppy Lee Friar, Andrew Havill, Vicki Pepperdine, Louis Suc, Attila G. Kerekes, Katherine Pearce, Stuart Davidson, Harrie Hayes, Chris Gallarus, Austin Taylor, Tristram Davies, Bobby Scott Freeman, Holly Sohail ve Don Whistance’dan oluşuyor. Film 9 Haziran’da gösterime girecek.

My Cousin Rachel 9 Haziran'da Gösterime Girecek |Ne Zaman

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: