Narcos 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Ne Olacak?

Narcos, Pablo Escobarın ölümünden sonra, 3. sezon ile Kolombiya’nın uyuşturucu kartelleri hikayesini anlatmaya devam edecek. Bu yazımızda sezon 3 ile bilmeniz gereken, Narcos oyuncuları, çıkış tarihi, Narcos fragmanı ve daha fazlası, her şeyi anlatacağız.

House of Cards’ın 5. sezonun çıkması ve bu hafta yayımlanacak olan Orange is the New Black sezon 5’in ardından Netflix hayranları bir başka sevilen dizi Narcos için sabırsızlanmaya başladılar.

Netflix oldukça başarılı bulunan ve adeta izleyiciyi ekrana kilitleyen ilk iki sezonun ardından 3. ve 4. sezonda değişliğe gitti.

Dünya devi medya sağlayıcısı henüz 3. sezon başlama tarihi ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı, ancak Ağustos yada Eylül 2017 gibi çıkacağı tahmin ediliyor.

Narcos 3. Sezon Ne Olacak?

Sezon iki nefes kesen bir sahne; Pablo Escobar’ın çatıda öldürülmesi ile sonlanmıştı.

Kokain Kralının ölümünün ardından seri Cali Karteline odaklanacak.

Cali Karteli, Dünya’daki uyuşturucu pazarının %90’nını kontrol etmiş ve US Drug Enforcement Administration (DEA)’a göre tarihteki en güçlü örgüt ünvanını almıştı.

Yönetici Eric Newman: “Başlangıçtan beri aklımda kokain hikayesini devam ettirmek vardı, bu yüzden şovun adını Pablo Escobar değilde Narcos koyduk.”, dedi.

Hollywood Reporter’a verdiği röportajda: “Biz, uyuşturucu savaşı hikayesini anlatmak istedik; sadece bir kişinin yada bir örgütün değil.”.

“Kolombiya Kokaininin sistemik efektlerine ve ahlaki bozuntularına daha derinden bakacağız. Kendini kanun dışı olarak gören Escobar’dan farklı olarak, Cali sistemin ‘oldukça’ parçası.”.

Narcos 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Ne Olacak? 1

Gilberto Rodriguez, Pablo Escobar’ın ölümünden sonra sezon 3’de ana kötü karakter olacak.

“Kendilerine yeni bir yol çiziyorlar ve Pablo’nun koruma anlayışından farklı bir yolla eğleniyor. Pablo kendisini seven insanlar tarafından korunuyor, Cali, kendilerinin kurduğu politikal ve ekonomik sistem tarafından korunuyor. Betimlemek gerekirse, Escobar tek hücreli bir organizmaydı, ama onlar bir çok yere yayılmış çok hücreli organizmalardı.”.

3. Sezon Fragman

Kaynak: Netflix‘den elde edilen bilgiler.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: