Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Çekimlere Başlıyor

Geçen yılki Groundhog Day tarzı slasher filminin devamı niteliğindeki Ölüm Günün Kutlu Olsun 2, bu yıl çekimlere başlıyor. Jessica Rothe’in ana karakteri Tree Gelbman olarak geri döneceği resmen teyit edildi. Bu tam olarak şaşırtıcı bir haber değil, ama harika bir haber, çünkü Rothe’nin ilk performansı olağanüstüydü.

Deadline’a göre, Israel Broussard da Tree’nin erkek arkadaşı Carter Davis olarak dönecek. Suraj Sharma (Pi’nin Hayatı) ve Sarah Yarkin (“Amerikan Korku Hikayesi”) de rol alacak.

Sharma, boş zamanlarında kodlamayı seven bir bilim meraklısı ve geek olan Samar Ghosh’u oynuyor. Yarkin, Samar’ın suç ortağı olan Dre Morgan rolünde oynadı.

“Sonunda, bana anlattığı şekilde, filmi bir korku filmi olmaktan çıkarır – ve bir korku filmi olduğunu bile söylemezdim çünkü bu bir korku, komedi, rom-com dramasıdır. Filmin gelecekteki türü, devam filminin, bıraktığımız yerden doğru bir şekilde birleştiği yerde, ilkinde açıklanamayan pek çok şeyi açıklıyor ve her şeyi yükseltiyor, ”diyor Rothe Collider.

Christopher Landon, yönetmen koltuğunda Happy Death Day 2’yi mayıs ayında çekmeye başlayacak.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: