Ridley Scott: Gladyatör’ü Nasıl Geri Getireceğimi Biliyorum

2000 yılında vizyona giren ve herkes tarafından sevilen ayrıca Russell Crowe’un “En İyi Erkek Oyuncu” dalıdan Oscar kazandığı Gladyatör filminin yönetmeni Ridley Scott’un Gladyatör 2’yi çekmek için bir fikri var. Yazımızın buradan sonrası Gladyatör filmiyle ilgili SPOILER içeriyor. Ama büyük bir sorun var. Maximus yani Gladyatör filmin sonunda ölmüştü ama Ridley Scott onunda nasıl geri getireceği hakkında bir fikri olduğunu söylüyor. Entertainment Weekly‘e verdiği röportajda ikinci filmin gelmesiyle ilgili şunları söyledi.

Onu nasıl geri getireceğimi biliyorum. Stüdyo ile konuşmaya başladım, ‘Fakat o öldü’. Ama onu geri getirmenin bir yolu var. Olup olmayacağını bilmiyorum. Gladyatör 2000 yılındaydı bu yüzden Russell biraz değişti. Şuanda bir şeyler yapıyor ama onu buraya getirmeye çalışıyorum.

Ridley Scott, Maximus’u nasıl dirileceği konusundaki fikrini açıklamadı fakat filmi yapmak için hevesli gibi duruyor. Eğer olursa nasıl bir film olacağını bilmiyoruz fakat ilginç bir film olacağından eminiz. İlk filmiyle Oscar ödüllerini de kasıp kavurmuştu ve dünya çapında 457 Milyon$ hasılat yapmıştı. Sizde düşüncelerinizi bizimle alttaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

gladiator gif ile ilgili görsel sonucu

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: