Rogue One Aktörünün 8 Yaşındaki Oğlundan Kız Ayarlamak İçin İlginç Taktik

Rogue One: Bir Star Wars Story gibi büyük bir filmde rolü üstlenmek hayat değiştiren bir deneyim olabilir. En bariz yol, kişinin kariyerini nasıl olumlu yönde etkileyebileceğidir ve bu aktörü dünyadaki en büyük hayran üslerinden birine teşhir eder. Verdiği röportajda, ünlü bir filmde rol almak bir kaç sır tutmayı gerektirir diyen Diego Luna, oğlunu, kız ayarlamak için spoiler verirken yakaladığını söyledi.

Rogue One’ın yayımlanması haftalar, aylar hatta yıllar sürmesi sayısız dedikodulara yol açmıştı. Ama tüm bunlara rağmen, yayımlanmasına kadar hiç bir spoiler sızmamıştı. Ancak Diego Luna, film ile ilgili bazı bilgilerin gizlilik içinde kalması için elinden geleni yapmamış. Yahoo! Movies‘e verdiği röportajda 8 yaşındaki oğlunu, genç kızların ilgisini çekmek için bazı film sırlarını anlatırken yakalamış.

Film hakkındaki sırları paylaşmama olayı ajanlık konusunda bana yardım etti çünkü paylaşamadığım çok fazla bilgiye sahiptim aynı filmdeki karakterim gibi. Ama gerçekte böyle değilim, ne yapsam söylerim. Nasıl bir hikayenin içinde olduğumu bilmelerini istedim. Bu yüzden çocuklarıma anlattım. Sete geldiler, tüm yazı benle geçirdiler. Ve kimseye söylemeyeceklerine söz verdiler. Sonra ne oldu biliyor musun? Sahile gitmiştik, havuzda olduğumuzu hatırlıyorum. Arkadaşlarımla idim, oğlum yüzüyordu ve sonra gözden kayboldu. Bulduğumda, 4 tane 16 yaşlarında kızla, oğlum 8 yaşında, konuşuyordu. Çok garip geldi, yüzmeye başladım, onlara kulak misafiri olduğumda şunları duydum; Oh hayır, bu filmde hiç Jedi yok, o isyancılar hakkında.

Rogue One çekimleri geçen yaz başladı ardından Stüdyo, filmin Death Star planlarını çalmaya çalışan isyancılar ile ilgili olduğunu söyledi. Yine de, hikayede hiç Jedi olmayacağını bilmiyorduk ayrıca film yayımlanmasına az bir süre kalana dek karakterler hakkında çok az şey biliyorduk. Diego Luna, oğlunu spoiler sızdırdığı için uyardığını ancak gurur da duyduğunu söyledi.

“Yine de, doğru bir sebep için yapmıştı değil mi? Kızlarla konuşuyordu ve onların dikkatini çekmeyi başarmıştı. Onunla konuşmam gerekiyordu ve insanlar fragmanı görene kadar bizim isyancı olduğumuzu söyleyemezsin, biliyorsun? dedim. Tamam, tamam, bunu yapmam dedi. Ama yine de iyi bir hareket yaptığını söylemek istedim. Çok iyi bir hareket, ve bir 8 yıl daha beklersen, hazır olabilirsin dedim.

Rogue One 14 Aralıktan beri ülkemizde gösterimde ve gişede oldukça iyi başarılara imza attı.

 

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: