Yeni Scarface Geliyor

‘Scarface’ üçüncü beyaz ekrana geliyor. Yeniden yapılanmayı yöneten Luca Guadagnino, orijinal film gibi değerli olacağını söylüyor.

Projeye bağlı birkaç yönetmenle uzun zamandır görüşmelerde bulunuyor. Call Me By Your Name yönetmeni Luca Guadagnino, yeniden çekimleri yönetmek için anlasma saglandi. Yönetmen, kendi versiyonunun orijinallerin değerli bir yansıması olacağını açıkladı. Daha fazla bilgi için okuyun.

Yeni Scarface Orijinallerin değerli bir yansıması olacak

Oscar adaylı yönetmen Luca Guadagnino, son günlerde yapılan bir röportajda Scarface’in yeniden yapılandırılması ve daha fazlasından bahsetti. İnsanların kendisinin sadece remake yaptığını iddia ettiklerini söyleyen yönetmen sinemanın varlığı boyunca “kendini yeniden yarattığını” söyledi. Film yönetmeni bunun yeniden yapımların orijinal hikayeleri bulamamanın “tembel bir yolu” olmasından kaynaklanmadığını söyledi. Sinema her zaman, belirli hikayelerin geçtigi zaman hakkında ne söylediğine bakmakla ilgilidir.

1983’teki yapimda, Küba mültecisi Tony Montana rolündeki Al Pacino, herkes tarafindan bilinir. Ancak, aynı adı taşıyan 1930 romanının uyarlaması olan 1932 Scarface filminin bir versiyonuydu. Orijinal versiyonda Antonio Munny olarak Paul Muni var. Böylece hikaye farklı bakış açıları ile yıllar boyunca birkaç kez anlatılmıştır.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: