Shazam Rolü Zachary Levi’nin Oldu

Chuck dizisinin yıldızı Zachary Levi, DC ve Warner Bros’un yeni çizgi roman uyarlaması Shazam’da baş rol oynayacak.

Lights Out ve Annabelle: Creation filmlerinin yönetmeni David F. Sandberg’in yöneteceği filmin senaryosunu Henry Gayden ve Darren Lemke yazacak. Billy Batson adlı bir çocuğun ‘Shazam!’ deyince bir süper kahramana dönüşmesini konu alıyor. Shazam burada Süleyman(Solomon), Herkül, Atlas, Zeus, Aşil ve Mercury’nin baş harfleriyle oluşmuştur.

Zachary Levi, süper kahraman alemine çok uzak biri değil. Chuck dizisinin baş rolü olmasının yanında Thor: Dark World filminde Fandral’ı canlandırmıştı. Son yıllarda Thor filmi dışında da kendisini beyaz perdede çok görmüyoruz. Kendisi daha çok dizilerde boy gösteren bir oyuncu. Shazam karakterinde nasıl gözükür bilmiyoruz fakat Shazam cüsseli bir ağabeyimiz. Böyle büyük değişimleri bir çok kez gördük fakat Zachary Levi’de nasıl görüneceğini bilmiyoruz. Bunu düşünen hayranlar olacak ki hemen Zachary Levi’yi Shazam olarak çizdi. Bizce iyi gözüküyor.

Shazam Rolü Zachary Levi'nin Oldu 1

Bildiğiniz üzere Shazam filmiyle ilgili bir kaç pürüz olduğu söylentileri geliyordu. Shazam’ın baş düşmanlarından Black Adam‘ı Dwayne Johnson’ın canlandırılacağı duyurmuşlardı. Biz onu Shazam filminden beklerken Dwayne Johnson, Black Adam solo filmi üzerinde uğraştıklarını söylemişlerdi. Shazam filmi arada kaynar mı acaba derken gelen söylentiler bu sefer tam tersini söyledi ve filmin Şubat ayında çekimlerinin başlayabileceği konuşulmaya başlandı. Vizyon tarihininde Nisan 2019 olması bekleniyor fakat henüz resmi bir açıklama yok.

via[EW]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: