Stephen King’in The Bone Church’u Televizyona Geliyor

Stephen King’in adaptasyon kataloğuna bakmadığımız zaman neredeyse korku filmi sektörünün yarısının onun eserleriyle dolu olduğunu görüyoruz. Cedar Park Entertainment, The Bone Church’ı bir TV dizisi haline getirmek istiyor.

Bu kez, King’in eseri, daha sonradan gözden geçirilmeden önce yazar tarafından 1960’larda yazılmış ve Kötü Düşler Pazar’ı için antoloji yayınlayan bir anlatı şiiri. Hikaye, bir maceraperestin, efsanevi bir yer bulmak için uzak bir ormana derinlemesine giren bir ekip oluşturmasını izliyor. Kral masallarında olduğu gibi korkunç bir sır keşfederler ve 32 yolcudan sadece üçü hayatta kalır ve olanları bir hayatta kalanlardan biri barda anlatıyor.

Yapımcı ve Cedar Park’ın kurucularından olan Chris Long, daha önce Mr. Mercedes cildine dayanan bir seri hazırladıktan sonra King ile birlikte çalıştılar. Bu yeni şirket yönetmen David Ayer’le kuruldu, ancak henüz The Bone Church ile doğrudan bağlantıya geçip geçmeyeceğine dair bir bilgi yok.

Stephen King‘in hayranı olmak için güzel bir zaman, It filmi oldukça beğenildi, Gerald Game yönetmeni Mike Flanagan, bu Doctor Sleep ve Castle Rock’ı küçük ekranlara uyarlıyor.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: