The Batman’in Orijinal Senaryosunda Joker de Varmış

DC, bildiğiniz üzere The Batman filmini Ben Affleck’e emanet etmişti fakat sonra Ben Affleck filmin yönetmenliğinden ayrıldığına dair bir açıklama yapmıştı. Tabi kide hala Batman’i hala Ben Affleck canlandıracak. Tabi stüdyo yönetmen arayışlarına başladı bu sırada da filmin orijinal senaryosundan taslaklar ortaya çıktı.

Forbes‘in yaptığı haberde Deathstroke dışında Joker’de filmin kötüleri arasındaymış. Haberin bir kısmında şöyle yazıyor.

Orjinal The Batman hikayesinde Joe Manganiello’nun Deathstroke karakteri filme kötü adam olarak dahil edildi, projeye yakın kaynaklara göre bir diğer kötü adam ise Joker’miş. Suicide Squad filminde Joker’i canlandıran Jared Leto filmden kesilen sahneleri yüzünden duyduğu rahatsızlığı dile getirmişti ve gelecekteki filmlerde rolüne dönüp dönmeyeceği soruları yöneltildi. Son zamanlarda duruşunu yumaşatmış  ve olası bir geri dönüşle ilgileniyor gibi görünüyor fakat The Batman ya da Gotham City Sirens bir parçası olup olmayacağını bekleyip göreceğiz.

Umarız Jared Leto Joker karakterine döner ve onu daha çok izleme şansı buluruz. Batman V Superman ve Suicide Squad hayal kırıklığından sonrada iyi bir DC filmi izlemek istiyoruz. 16 Kasım’da çıkacak olan Justice League’den yakın zamanda bir fragman daha geleceği söyleniyor. Justice League Comic-Con’da yayınlanan fragmanını aşağıdan bulabilirsiniz.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.