The Irishman: Martin Scorsese’in Netflix Gangster Filmi Çekimlere Ağustos’ta Başlayacak

Netflix’in bu yılın başına doğru duyurduğu 100 milyon dolarlık bütçeye sahip Gangster filmi The Irishman, projeye yakın kaynaklardan elde edilen bilgiye göre Ağustos ayında yapıma başlayacak. Film Martin Scorsese ve -Frank “The Irishman” Sheeran’ı canlandıracak- Robert De Niro’nun dokuzuncu ortaklığına ev sahipliği yapacak.

IMDb’ye göre filmde Al Pacino, Joe Pesci, Bobby Cannavale ve Harvey Keitel yer alacak. Steve Zaillian, The Irishman’i Charles Brandt’ın 2003 yılında çıkan, Sheeran’in tetikçi kariyeri hakkında olan I Heard You Paint Houses adlı kitaptan adapte etti. Bazı sahnelerde De Niro görsel efektle otuz yaşında gözükecek.

Pazartesi günü Film Society of Lincoln Center’in Chaplin Ödülleri sırasında Scorsese kalabalığa Robert De Niro ile birlikte yeni projelerine bir kaç hafta içinde başlayacaklarını söylemişti. “The Irishman,”daha önce Scorsese’in “Silence” ve “The Wolf of Wall Street” filmlerini çeken yönetmen Rodrigo Prieto tarafından yönetilecek.

Kaynaklar Netflix’in vizyon tarihini 2019 olarak belirlediğini söylüyor. Şirketin 190 ülkede 93 milyon abonesi bulunuyor. Netflix yorum yapmayı reddediyor.

STX Entertainment The Irısman’in haklarını 50 milyon dolara geçen yılki Cannes Film Festivali’nde elde etti. Anlaşma henüz var olmayan bir film için oldukça fazla görüldü ancak Scorsese 2013 yapımı “The Wolf of Wall Street,” dünya genelinde 392 milyon dolar kazandı.

Kaynak:[indiewire.com]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: